Poznaj doświadczoną ekipę Survival Expert

Jesteśmy zespołem pasjonatów przygód, gotowych podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami survivalowymi z Tobą! Prowadzimy obozy i kursy z zakresu survivalu i bushcraftu w Świeradowie Zdroju na Dolnym Śląsku. 

Nasi instruktorzy to doświadczeni eksperci, którzy przekazują cenną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności niezbędne do radzenia sobie w różnorodnych warunkach. Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas priorytetem, dlatego każdy program uwzględnia unikalne wyzwania.

Bez względu na poziom doświadczenia, nasze programy są dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności. 

Jako jedyni prowadzimy obozy na tym terenie, a naszym partnerem jest Nadleśnictwo Świeradów.

Dzięki nam..

będziesz bardziej
pewny siebie

zwiększysz poczucie bezpieczeństwa

odkryjesz w sobie uśpione instynkty przetrwania

rozwiniesz umięjętności
pracy zespołowej

przezwyciężysz wiele osobistych trudności

nauczysz się, jak korzystać
z zasobów naturalnych

Szarpany czarny blok obrazek
Zdjęcie mężczyzna z plecakiem a w tle woda, las

Kilka słów o zespole

Nasi instruktorzy to Łukasz Wróblewski oraz Marcin Zygarowicz, którzy od wielu lat są wielkimi pasjonatami różnych form outdooru, survivalu oraz bushcraftu.

Zaczynali jako dzieci w Związku Harcerstwa Polskiego. Poziom naszego doświadczenia to wieloletnie szkolenia zwiadowcze w jednostkach wojskowych oraz uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach. Każdy z nich posiada certyfikat Instruktora survivalu.

Od kilku lat zajmujemy się eksplorowaniem opuszczonych budynków, zawalonych kopalni, zalanych jaskiń, bunkrów czy sztolni. Podczas takich wypraw doświadczyliśmy wielu sytuacji kryzysowych, dzięki którym jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.

Zdjęcie mężczyzna z plecakiem a w tle woda, las