Bon podarunkowy

bon podarunkowy wnętrze

Wyjątkowy prezent
dla poszukiwaczy adrenaliny

Zastanawiasz się, jaki prezent sprawi największą radość miłośnikowi wyzwań? Bon podarunkowy na jeden z naszych obozów survivalowych! Zapewnij bliskiej osobie niezapomniany prezent, który wzbudzi pasję do przetrwania w dzikiej naturze.

Pamiętaj, że najlepsze co możesz komuś ofiarować, to wiedza i zdobywanie nowych doświadczeń. Udział w obozie jest dla wszystkich – bez względu na płeć.

Podaruj emocje, przygodę i nowe umiejętności. Kup teraz nasz voucher i pozwól bliskiej osobie odkryć tajniki przetrwania z Survival Expert!

bon podarunkowy wnętrze

Obóz survivalowy to ogromna atrakcja dla każdego, a w szczególności dla osób uwielbiających przygody i nowe doznania. Nasza oferta obejmuje kilka obozów o różnym stopniu zaawansowania.

Edukacja z nami, to nie tylko spora dawka wiedzy czy sprawdzenie swoich możliwości i granic… A to wszystko w urokliwych warunkach, wśród przyrody lasu Świeradowa Zdroju.

Po zakupie otrzymasz voucher w wersji elektronicznej lub papierowej – wysłanej pocztą tradycyjną. Gwarantujemy pełną dyskrecję przy zakupie i realizacji.

Biały obrazek gór
bon podarunkowy wnętrze
Szarpany czarny blok obrazek