Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych obozach, zostaw kontakt do siebie, a my odezwiemy się do Ciebie. Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz kontaktowy, zadzwonisz lub napiszesz wiadomość na naszą skrzynkę pocztową.

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń

+48 733 909 337

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywają się obozy?

Obozy odbywają się w Świeradowie Zdroju na Dolnym Śląsku. Na terenie lasów należących do Nadleśnictwa Świeradów Zdrój.

Czy muszę mieć swój sprzęt?

Wszystko zależy od tego jaki rodzaj obozu wybierasz. Jeżeli wybierasz obóz elementarny 1-wszego stopnia to o nic nie musisz się martwić. My wszystko zapewniamy (również dobrą zabawę). Jeżeli chodzi o inny rodzaj obozu to wyposażenie, które musisz posiadać dokładnie opisujemy w mailu informacyjnym po zakupie. Jeżeli będzie Ci czegoś brakowało to również się nie przejmuj.

Wypożyczamy śpiwór i karimatę za dodatkową opłatą w wysokości 50zł.

Jak długo trwa obóz?

Obóz elementarny (1 stopień) trwa dwa dni (najczęściej sobota- niedziela).

Spotykamy się w sobotę o godzinie 9:30 w wyznaczonym miejscu i trwa do kolejnego dnia do godziny 12:00-14:00. W zależności od szybkości przyswajania wiedzy, warunków pogodowych i innych sytuacji.

Obóz ekstremalny (2 stopień) trwa trzy dni (piątek, sobota i niedziela).

Szkolenie rozpoczynamy w wyznaczonym miejscu w piątek o godzinie 20:00, trwa aż do niedzieli do ok. 12:00-14:00).

Obóz integracyjny dla firm nie ma ścisłych ram czasowych. Godziny i ilość dni ustalamy indywidualnie, na potrzeby każdej grupy.

Obóz bushcraftowy trwa dwa dni. Spotykamy się w sobotę w wyznaczonym miejscu ok. 11:00. Obóz trwa aż do niedzieli do ok. 12:00-14:00.

Z jakiego powodu obóz może nie odbyć się?

Powodem, dla którego będziemy musieli przełożyć nasz zaplanowany obóz, może być wydany komunikat zagrożenia pożarowego. Dostosowujemy swój grafik również do sezonu łowieckiego. Wtedy wstęp do lasu jest niemożliwy dla wszystkich, a my dbamy o Wasze bezpieczeństwo i mocno przestrzegamy zasad.

Czy po ukończeniu obozu otrzymam certyfikat?

Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia. Będziesz mógł/mogła powiesić go sobie w widocznym miejscu, tak aby zachwycał innych.

Dla kogo jest przeznaczony obóz ekstremalny?

Obóz ekstremalny kierujemy dla osób, które już posiadają podstawową wiedzę survivalową lub odbyły nasz obóz elementarny 1-wszego stopnia. Jest znacznie bardziej wymagające pod względem kondycyjnym oraz technicznym.

Czy mogę kupić wasz obóz bliskiej osobie na prezent w formie vouchera?

Oferujemy vouchery na każdy rodzaj obozu. Zachowujemy wówczas pełną dyskrecję. Poinformujemy Cię mailowo, jak powinna się przygotować obdarowana osoba. Możemy wysłać Ci pocztą elegancki voucher prezentowy, bądź przysłać plik .pdf do wydruku we własnym zakresie. Ty decydujesz w jakiej formie chcesz dać prezent!

Czy muszę mieć ze sobą wyżywienie?

Nie musisz mieć ze sobą żadnej żywości oraz napojów.

Jaki ubiór będzie odpowiedni?

Nie wymagamy profesjonalnej odzieży outdoorowej. Ubierz się wygodnie, odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych. Załóż wygodne buty, najlepiej za kostkę. Pamiętaj, że Twoje ubranie może się zniszczyć lub przemoczyć. Jeżeli tak się stanie, w trakcie szkolenia nauczymy Cię, jak szybko wysuszyć odzież i obuwie.

Czy pogoda ma znaczenie?

Pogoda nie wpływa w żaden sposób na możliwość odbycia obozu. Kierujemy się zasadą, iż im trudniejsze warunki tym więcej możemy się nauczyć.

Czy jest pomoc medyczna w trakcie obozu?

Wszyscy nasi instruktorzy posiadają przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy.

Jaki obóz jest polecany na sam początek?

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił to na samym początku rekomendujemy zakup naszego obozu survivalowego elementarnego 1-wszego stopnia. Przeznaczone dla osób początkujących. Z całą pewnością sobie na nim świetnie poradzisz, a my Ci pomożemy, żebyś je ukończył/a.

Obóz bushcarftowy dla rodzica z dzieckiem – kiedy je wybrać?

Jest to obóz przeznaczony dla rodzica z dzieckiem. Poznacie traperskie techniki życia w dziczy. Przeżyjesz ze swoim dzieckiem niezapomnianą przygodę.

Pamiętaj, że Twoje dziecko musi mieć minimum 8 lat.