Obóz survivalowy elementarny

Zdobądź niezbędne umiejętności przetrwania w dzikiej naturze

Czas na przygodę

W trakcie dwudniowego obozu, poprowadzeni przez doświadczonych ekspertów, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się kluczowych elementów przetrwania.

Nasz obóz stanowi doskonałe środowisko do rozwijania umięjętności, dzięki praktyce w realnych warunkach. Bezpieczeństwo i profesjonalizm są u nas priorytetem, a atmosfera sprzyjająca nauce i współpracy sprawia, że każdy uczestnik odnajdzie tu pasję do survivalu.

Czego nauczysz się na naszym
obozie survivalowym?

różnych technik rozpalania ognia

pozyskiwania wody oraz jej prawidłowej filtracji

astronawigacji

zdobywania
pożywienia

używania kompasu
i czytania mapy

budowania schronienia

i wiele innych..

Zapewniamy w cenie obozu

Nocleg: bezpieczne warunki noclegowe w otoczeniu przyrody, które pozwalają na autentyczne doświadczenie życia na wolności.

Wyżywienie i napoje: czyli wszystko to, co daje nam natura. Poznasz jadalne rośliny i nauczysz się przygotowywania posiłków w survivalowych warunkach!

Niezbędny sprzęt: zapewniamy wysokiej jakości wyposażenie potrzebne do bezpiecznego przetrwania w terenie, eliminując tym samym potrzebę własnego ekwipunku.

Ubezpieczenie NNW: Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Oferujemy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, abyś mógł/a cieszyć się każdą chwilą bez obaw.

Ekipa instruktorska: doświadczona i pasjonująca ekipa instruktorów, gotowa podzielić się wiedzą z zakresu przetrwania oraz dostosować program do Twoich umiejętności i oczekiwań.

Dzika natura i Ty

Nasz obóz pierwszego stopnia jest idealny dla tych, którzy chcą zdobyć solidne fundamenty w dziedzinie survivalu.

Po zakończeniu dwudniowego obozu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje zaangażowanie oraz zdobyte podstawowe umiejętności survivalowe.

Wszelkie szczegóły dotyczące wyposażenia i innych istotnych kwestii omówimy indywidualnie po zapisaniu się na nasz obóz.

Obóz survivalowy jest idealnym prezentem dla każdego, kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę!

Zobacz, jak wygląda nasz obóz elementarny

rozpalanie ognia na kamieniu

Zapisz się na obóz elementarny