fbpx

Szkolenia survivalowe integracyjne dla rodzin, firm i grup - Świeradów Zdrój

Szkolenie survivalowe integracyjne
dla rodzin, firm i grup


Świeradów Zdrój

Czy jesteś gotowy na wyjątkowe doświadczenie, które zbliży Twoją grupę, rodzinę lub firmę do siebie?

Nasze spersonalizowane szkolenie integracyjne to doskonały sposób na wzmocnienie relacji, budowanie zespołu oraz spędzenie czasu w otoczeniu pięknej przyrody nadleśnictwa Świeradów.

Niezależnie od tego, czy planujesz krótkie spotkanie kilku godzinne, czy dłuższy pobyt trwający kilka dni, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci wyjątkową przygodę, która zostawi trwałe wspomnienia.

Tworzymy program szkolenia pod indywidualne potrzeby Twojej grupy. Bez względu na to, czy zależy Ci na szybkim kursie survivalowym, rozbudowanym szkoleniu o szerokim zakresie merytorycznym czy też wspólnym relaksie w lesie – dostosujemy wszystko do Ciebie.

Nasza doświadczona ekipa instruktorów dostarczy Twojej grupie praktycznej wiedzy z zakresu przetrwania w naturze. Nauka budowy schronienia, rozpalanie ognia różnymi technikami, różne rodzaje ognisk, poszukiwania pożywienia, wykorzystanie śmieci, czy technik nawigacyjnych to tylko niektóre z umiejętności, które przekażemy.

Nie tylko uczymy, ale również zapewniamy rozrywkę! Nasze gry zespołowe dostarczą mnóstwo zabawy i pozwolą zacieśnić więzi w Twojej grupie.

Niezależnie od długości szkolenia, zawsze zostawiamy czas na wspólne rozmowy i refleksję. To doskonała okazja do dzielenia się wrażeniami, budowania zaufania i wzajemnego zrozumienia.

Nasze szkolenia odbywają się w malowniczych okolicach gór Izerskich, gdzie przyroda jest naszym najlepszym nauczycielem. Korzystamy wyłącznie z tego co daje nam las. Wprowadzamy uczestników w harmonijny kontakt z naturą, co tworzy unikalny klimat spotkania.

Skontaktuj się z nami, aby dostosować program do swoich potrzeb. Razem przełamiemy bariery i zbudujemy niezapomniane chwile!

Dla kogo jest to szkolenie? Szkolimy i organizujemy obozy survivalowe integracyjne dla grup zorganizowanych (np. rodziny, grupy przyjaciół, firmy, klasy mundurowe, studenci lub szkoły).

Celem takich warsztatów survivalowych jest nie tylko rozwijanie umiejętności przetrwania i samodzielności, ale również integracja i budowanie więzi między uczestnikami

Czego nauczysz się na takim kursie szkoleniowym?

budować schronienie

pozyskiwać wodę oraz filtrować ją

orientacji w terenie

wspólnego przygotowywania posiłku

rozpalania ognia

wspinaczki 

tworzyć ognisko sygnalizacyjne

czytać mapę

Proponujemy różne opcje terminów i zróżnicowany program obozu, dostosowany do potrzeb i oczekiwań grupy.

Wszelkie szczegóły dotyczące ubioru oraz sprzętu, ustalamy indywidualnie po zapisie na szkolenie.

Zapewniamy w cenie szkolenia: 

  • nocleg,
  • wyżywienie,
  • niezbędny sprzęt,
  • ubezpieczenie NNW,
  • ekipę instruktorską.

Po ukończeniu szkolenia otrzymacie certyfikat.

Cena jest ustalana indywidualnie!

Dlaczego nasze szkolenie integracyjne jest takie wyjątkowe:

🌟 Spersonalizowany program: Tworzymy program szkolenia pod indywidualne potrzeby Twojej grupy. Bez względu na to, czy zależy Ci na szybkim kursie survivalowym, rozbudowanym szkoleniu o szerokim zakresie merytorycznym czy też wspólnym relaksie w lesie – dostosujemy wszystko do Ciebie.

🌟 Wiedza i umiejętności: Nasza doświadczona ekipa instruktorów dostarczy Twojej grupie praktycznej wiedzy z zakresu przetrwania w naturze. Nauka budowy schronienia, rozpalanie ognia różnymi technikami, różne rodzaje ognisk, poszukiwania pożywienia, wykorzystanie śmieci, czy technik nawigacyjnych to tylko niektóre z umiejętności, które przekażemy.

🌟 Gry zespołowe i integracyjne: Nie tylko uczymy, ale również zapewniamy rozrywkę! Nasze gry zespołowe dostarczą mnóstwo zabawy i pozwolą zacieśnić więzi w Twojej grupie.

🌟 Czas na refleksję: Niezależnie od długości szkolenia, zawsze zostawiamy czas na wspólne rozmowy i refleksję. To doskonała okazja do dzielenia się wrażeniami, budowania zaufania i wzajemnego zrozumienia.

🌟 Piękno natury: Nasze szkolenia odbywają się w malowniczych okolicach gór Izerskich, gdzie przyroda jest naszym najlepszym nauczycielem. Korzystamy wyłącznie z tego co daje nam las. Wprowadzamy uczestników w harmonijny kontakt z naturą, co tworzy unikalny klimat spotkania.

Niech nasze szkolenie integracyjne stanie się dla Twojej grupy nie tylko cennym doświadczeniem, ale także wyjątkowym momentem, który wzmocni więzi i zainspiruje do dalszej współpracy.

Skontaktuj się z nami, aby dostosować program do swoich potrzeb. Razem przełamiemy bariery i zbudujemy niezapomniane chwile! 🌲🤝

Dla kogo jest to szkolenie:  Szkolimy i organizujemy obozy survivalowe integracyjne dla grup zorganizowanych, takich jak np. rodziny, grupy przyjaciół, firmy, klasy mundurowe, studenci czy szkoły.

Celem takich warsztatów survivalowych jest nie tylko rozwijanie umiejętności przetrwania i samodzielności, ale również integracja i budowanie więzi między uczestnikami. Jesteśmy doświadczonymi instruktorami, którzy przede wszystkim
zadbają o Twoje bezpieczeństwo i o dobrą zabawę.

Program takiego kursu survivalowego może zawierać zarówno elementy teoretyczne, jak i praktyczne, np.:

– budowanie schronień

– rozpalanie ognia

– pozyskiwanie wody oraz jej filtracja

– wspinaczkę – wędrówkę w terenie

– orientację

– ogniska sygnalizacyjne

– czytanie mapy

 – gry zespołowe

 – wspólne przygotowanie posiłku

– klimatyczne opowieści przy ognisku…

Zapewniamy w cenie szkolenia – nocleg, wyżywienie, napoje, niezbędny sprzęt, ubezpieczenie NNW, ekipę instruktorską.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Proponujemy różne opcje terminów i zróżnicowany program obozu, dostosowany do potrzeb i oczekiwań grupy.

 Wszelkie szczegóły dotyczące ubioru oraz sprzętu, ustalamy indywidualnie po zapisie na szkolenie.

Skontaktuj się z Nami – wszystko z Tobą ustalimy.

Cena ustalana indywidualnie

Scroll to Top